Agencja Eventowa Wrocław. Poznaj nas bliżej

O nas


Jako Agencja Eventowa zajmujemy się kompleksową organizacją imprez. Jest to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Zwracamy uwagę na każdy element eventu. Efekt finalny musi być satysfakcjonujący zarówno dla organizatora jak i jego uczestników. Zadbamy o ciekawe miejsce, marketing oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy kreatywni, lubimy wyzwania i niestandardowe pomysły.

zobacz

Kim jesteśmy


 • Marek

  Event Manager


  Na co dzień zajmuję się organizacją imprez samochodowych, m.in. wyścigów serii FIA Formule E.
  Organizując w ciągu roku ponad 40 różnych imprez sportowych, koncertów, konferencji, prezentacji itp. pozyskałem wiedzę i doświadczenie na temat profesjonalnej organizacji eventów.
  Obecność na całym świecie (20-25 krajów rocznie na 5 kontynentach świata) sprawia, że dostrzegam wiele istotnych elementów, które często się pomija przy organizacji.
 • Magdalena

  PR Manager


  Przygotowuję strategię komunikacji każdego wydarzenia oraz sprawuję nadzór nad prawidłowym przebiegiem. Doświadczenie oraz wiedzę na temat organizacji imprez zdobywałam organizując turnieje, koncerty, pikniki, czy biegi. Cały czas się szkolę i nie stoję w miejscu dzięki czemu wiem, jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarancja udanej imprezy!

lezaki jedzenie klienci projekty doswiadczenie profesjonalizm kompleksowosc kreatywnosc konstrukcja

dlaczego warto

Dlaczego właśnie my


 • Kompleksowość


  Każdy event organizujemy od początku do końca. Powierzając nam swoje wydarzenie nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się tym, czego potrzebujesz zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

 • Kreatywność


  Jako Agencja Eventowa Wrocław, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu żaden projekt nie jest taki sam

 • Profesjonalizm


  Nad powodzeniem wydarzenia czuwa cały zespół specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu masz pewność najlepszego wyboru.